Školní metodik prevence

Konzultační hodiny: pondělí 11 - 11:45 nebo po domluvě

Minimální preventivní program: mpp 2017.odt

Vážení rodiče,

ani nejlepší škola není zcela imunní proti výskytu šikanování. Proto chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším a účinně takové bezpráví zastavit. S tímto záměrem jsme vytvořili program proti šikanování. Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi - rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc. Kdyby jste měli podezření či dokonce jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte ( na třídního učitele, školního metodika prevence či ředitelku školy).

Využít lze také naši e-stránku důvěry. která je k dispozici zde: e-schranka.duvery@seznam.cz

Vaši informaci budeme brát velmi vážně a situaci budeme odborně a bezpečně řešit.

Děkujeme za Vaši podporu

za celý náš pedagogický sbor

Mgr. Jaroslav Růžičková, ředitelka školy

Mgr. Jan Dvořák, metodik prevence